Дитяча гойдалка Trans Baby Сонечко (кольори в наявності) (Транс Бейбі)

Дитяча гойдалка Trans Baby Сонечко призначена для малюків з 4 місяців і до 3 років і подар..

980.00 грн.

Крісло-гойдалка CARRELLO Nanny 3 в 1 CRL-0005 Azure (Каррелло Нанні)

Крісло-гойдалка CARRELLO Nanny 3 в 1 відмінно підійде для новонародженого малюка. М'як..

2548.00 грн.

Люлька-гойдалка CARRELLO Dolce CRL-7501 Arrow Beige (Каррелло Дольче)

Унікальна люлька-гойдалка CARRELLO Dolce забезпечить час для релаксації дитини та її батьків. М'яка,..

2240.00 грн.

Шезлонг-гойдалка TILLY BT-BB-0002 Orange (Тіллі)

Дитячий шезлонг TILLY BT-BB-0002 надасть комфортне місце для відпочинку і дозвілля, як немовляті, та..

840.00 грн.

Шезлонг-гойдалка TILLY BT-BB-0005 Green (Тіллі)

Шезлонг-гойдалка TILLY BT-BB-0005 стане найкращим помічником для молодих батьків, адже в ньому буде ..

884.00 грн.

Як вибрати дитяче крісло, шезлонг?

Крісло-гойдалка і шезлонг полегшують догляд за дитиною – в кріслі малюк може приймати їжу, сидіти, лежати, грати і спати. Конструкція таких меблів забезпечує спині малюка анатомічно правильне і зручне положення.

Головна перевага подібного виробу полягає в тому, що малюк може перебувати в ньому протягом тривалого часу, дозволяючи батькам займатися домашніми справами. При цьому дитина буде в безпеці. Кріслом-гойдалкою і шезлонгом можна користуватися вдома, брати з собою в гості, поїздку, на природу.


Вид:

 1. Шезлонг – складається із сидіння і вигнутих опор. Особливість конструкції – жорстке з'єднання спинки і сидіння (нахил спинки регулюється разом із сидінням). Сидіння шезлонга нагадує гамак і погойдується за рахунок рухів малюка. Порівняно недорогий, компактний і легкий шезлонг підійде для малогабаритного приміщення. Така модель використовується, перш за все, для новонароджених, що знаходяться переважно в лежачому положенні;
 2. Крісло-гойдалка – відрізняється від попередньої моделі більшою функціональністю: виріб використовується як люлька для сну, стільчик для годування, місце для ігор. Це крісло приводиться в рух активними діями малюка. В кріслі-гойдалці положення спинки можна міняти окремо від сидіння, що дозволяє підлаштовувати крісло під новонароджених і дітей старшого віку. Гойдалка має округлі ніжки, що забезпечують плавне погойдування сидіння. За вагою крісло-гойдалка трохи важче шезлонга;
 3. Електронне крісло-гойдалка – складається із сидіння і статичних ніжок. Подібна модель працює від електромережі або батарейок, що дозволяє батькам заколисувати дитину і при цьому займатися домашніми справами. Швидкість заколисування регулюється за допомогою коліщатка або кнопок. Електронне крісло-гойдалка забезпечує більш широку амплітуду гойдання, ніж попередні пристосування і часто оснащується спеціальним механізмом автоматичного заколисування. Завдяки нерухомій основі гойдалка стійка і не пошкоджує покриття підлоги, але вимагає багато місця в кімнаті і коштує дорожче механічних шезлонгів і крісел-гойдалок;
 4. Заколисуючий центр – найдорожче пристосування з великою кількістю функцій і забезпечує максимальний комфорт дитині. Подібний виріб працює від мережі або батарейок. Існує кілька режимів гойдання, наприклад, стрибки кенгуру, хвилі, танці, їзда на авто. Заколисуючий центр – стаціонарний і великогабаритний і для перенесення/перевезення його розбирають. Це пристосування оснащується інтуїтивно зрозумілою панеллю керування.


Вік і вага дитини.

Цей параметр потрібно враховувати при виборі крісла, оскільки кожна модель призначена для конкретної вікової групи.

Одні моделі для новонароджених, інші підійдуть малюкам, які досягли 3-х місячного віку. Велика частина гойдалок перестає використовуватися після досягнення дитиною 9-12 місяців. Основні параметри: до 9 місяців; до 1 року; до 2 років; до 3 років.

Залежно від віку змінюється і максимальне навантаження – гранично допустима вага малюка, при якій можна безпечно користуватися кріслом. Зустрічаються вироби, що можуть витримати вагу до 9 кг; до 13 кг і навіть до 18 кг (вони застосовуються як стільчики). Маса самих крісел становить до 3.5 кг; 3.5-6 кг; 6-10 кг. Категорично заборонено перевищувати максимальне навантаження на крісло.

Важливо: переносні шезлонги використовуються до 9 місяців. Після досягнення цього віку слід використовувати моделі з коліщатками. Однак медики категорично забороняють переносити шезлонг разом з малюком – це небезпечно.

На думку лікарів, крісла-гойдалки і шезлонги не бажано використовувати до досягнення малюком 1.5 місяців. Надто сильний вплив маси тіла на ще слабкі і незміцнілі м'язи і хребет, може викликати порушення в розвитку внутрішніх органів і опорно-рухової системи.


Кількість положень спинки.

Число положень спинки крісла в залежності від моделі варіюється в межах від 2 до 4. Більшість крісел мають дві позиції – «сидячи» і «лежачи» (для сну). Зустрічаються вироби, в яких передбачаються ще два положення – «напівсидячи» і «напівлежачи», що забезпечують дитині максимальний комфорт. Деякі моделі взагалі не дозволяють регулювати нахил спинки.

Чим більше положень спинки, тим більш функціональне крісло: воно використовується як місце для відпочинку, стільчик для годування, ігровий майданчик.


Поради щодо вибору:

 1. Перш за все, крісло повинно бути безпечним для здоров'я малюка. Купуйте якісні вироби, які мають відповідний сертифікат, в спеціалізованих магазинах. В ньому вказується допустимий вік і вага малюка;
 2. Слід купувати моделі із сидінням анатомічної форми;
 3. Зверніть увагу на наявність ременів безпеки. Такі ремені бувають 3 або 5-ти точковими. Краще обрати другий варіант, оскільки він більш надійно утримує малюка в кріслі. Ремені не повинні заважати рухам дитини і занадто сильно тиснути на нього;
 4. Перевірте стійкість виробу – він не повинен перевертатися. Віддавайте перевагу моделі з широкою основою;
 5. Переконайтеся в надійності з'єднань і міцності конструкції;
 6. Крісло повинно мати фіксатори, які при необхідності утримують його в статичному положенні;
 7. Помістіть малюка в обрану модель до покупки: з поведінки дитини можна оцінити комфортність виробу;
 8. Матеріали повинні бути натуральними, екологічно безпечними, міцними (каркас), гіпоалергенними, стійкими до зносу, простими у догляді (оббивка). Кращий варіант – металевий каркас і оббивка з натуральної тканини.


Поради щодо використання

 1. Не залишайте надовго без нагляду малюка, що знаходиться в кріслі;
 2. Не варто використовувати крісло більше 3 годин на день або для нічного сну. Ніяке крісло не замінить повноцінне ліжечко.