Матрац AMMI CFC (кокос-поролон-кокос) 10 см (АММІ)

Важливий елемент міцного і здорового сну Вашого малюка - правильно облаштоване спальне місце. Зокрем..

1215.00 грн.

Матрац Twins 3D Stars (120x60х10) (Твінс)

Матрац Twins 3D Stars виготовлений з інноваційного матеріалу - 3D мембрани з високим коефіцієнтом по..

2051.00 грн.

Матрац Twins Flamingo (120x60х10) (Твінс)

Дитячий матрац розміром 120х60х12 см виготовлений з високоякісного пінополіуретану і кокосової койри..

1277.00 грн.

У житті кожної родини найбільш важливою подією є поява малюка. Будинок наповнюється ніжністю, неосяжною радістю і великою світлою любов'ю. Щасливі батьки прагнуть дати своїй дитині все найкраще, оточують його турботою, ласкою, добротою і це цілком природно, адже це їх найголовніший скарб. Протягом дня дитинка проводить в ліжечку більшу частину свого дозвілля. Саме тому до вибору дитячого матраца потрібно підійти максимально уважно. На початку життєвого шляху у дітей недоросла спинка, і що б запобігти в майбутньому появи сколіозу, потрібно подбати про якісну підтримку хребта з перших днів.

Вибираючи дитячий ортопедичний матрац, потрібно сконцентрувати увагу на декількох важливих критеріях підбору: вік малюка, розмір спального місця (внутрішній простір ліжечка), матеріали, простота догляду, міцність.


Популярні розміри дитячих матраців

Спочатку потрібно максимально точно виміряти ширину і довжину. Навіть кілька зайвих сантиметрів можуть привести до деформації матраца, "хвилям" на поверхні і зіпсувати комфорт під час сну. Якщо матрац виявиться менше ніж потрібно, по краях будуть щілини, в які може потрапити ручка або ніжка малюка. Стандартні розміри 60 x 120 см зазвичай підходять для більшості дитячих ліжечок.


Жорсткість

Якщо при виборі спального ложе для дорослої людини основним фактором є жорсткість, то при покупці дитячого матраца таке питання не стоїть. Від народження до 4 років діткам рекомендується спати на помірно - жорсткій поверхні і для цього є як мінімум дві причини. Лише до 2-3 років у малюків, формується S-подібний вигин хребта, і до цього часу бажано уникати м'яких поверхонь. Іноді малюки перевертаються на живіт під час сну, обличчям впираються в матрац, якщо він буде м'яким, це може утруднити подих.

Але все, ж не варто перестаратися з жорсткістю. На занадто жорсткій поверхні малюкові буде не комфортно спати, він буде часто перевертатися, прокидатися і вередувати. Як правило, лікарі ортопеди рекомендують дитячі матраци, в яких є поєднання плити кокосового волокна для жорсткості і прошарку м'якого, комфортного матеріалу такого, як латекс.


Якість матеріалів

Одним з найважливіших критеріїв підбору, є якість матеріалів. Не бажано купувати дитячий матрац в складі, якого поролон або звичайна вата. Поролон, виготовлений за застарілими технологіями може вбирати вологу і утримувати її всередині, що надалі приведе до розмноження бактерій і мікроорганізмів. Так само він має слабку пружність.

У сучасній промисловості використовується високоякісний пінополіуретан (піна), який є повністю гіппоалергенним, екологічно чистим. Він дозволений для використання в дитячих матрацах.

Якщо ви маєте намір використовувати ватяний матрац, це теж не бажано. Вата або ватин, згодом скочується в грудки і утворює на поверхні матраца нерівності, ямки і горбики.

Для виготовлення чохла повинні застосовуватися матеріали, що не накопичують статичну електрику. Тканина не повинна бути з синтетичних матеріалів. Бажано, щоб в складі тканини для дитячого матраца була велика кількість бавовняних волокон і натуральних матеріалів. Виробники, які йдуть в ногу з часом, оснащують матраци для діточок знімними непромокаючими чохлами Sleep Fresh. Їх можна прати в пральній машині в "щадному" режимі, що безсумнівно дуже зручно і практично.