Коли в будинку оселилося Щастя ...

АММІ - буде з Вами! 
Коли в Ваше життя приходить любов, світ набуває нових барв. Коли разом з любов'ю в подарунок - нове життя, трепетний згорточок щастя, мила і бажана дитина, - світ перевертається з ніг на голову. У центрі Всесвіту, під назвою сім'я, він - маленька, але дуже важлива людина. З першої хвилини появи на світ його хочеться оточити теплом, увагою і турботою.

 

 AMMI щиро бажає Вам в цьому допомогти!

Широкий асортимент дитячих товарів - від ліжечка до коляски, дружня атмосфера, кваліфіковані поради. Все, що допоможе створити затишок малюкові і подарувати молодим батькам і новоспеченим бабусям-дідусям задоволення вибрати для крихітки найкраще! 


Компанія «AMMI» інтегрувала в собі 20-річний досвід виробництва дитячих колясок TransBaby.


Кращі сімейні традиції, вміння йти назустріч побажанням клієнтів. Все це - заради обраної місії: допомогти виростити здорове покоління щасливих дітей.

 


Для цього пропонуємо в першу чергу кращі високоякісні товари - безпечні і надійні, на будь-який смак класичних і модних тенденцій, з інноваційними девайсами для підвищеного комфорту. По-друге, ми готові стати Вашим другом (ami - з франц. Один). Ми поділяємо разом з Вами радість поповнення сім'ї, ми допоможемо не розгубитися в різноманітному калейдоскопі дитячих товарів і вибрати саме те, що ідеально підходить саме Вам. До того ж, пропонуємо своє дружнє плече в рамках знань найактуальніших питань для тих, хто боязко й несміливо входить в високий і поважний статус «тата» і «мами». Наші пізнавальні статті, блог з досвідченими батьками і компетентними фахівцями, стане підтримкою у Ваших перших батьківських кроках. Для більш тісного контакту з нашими клієнтами ми готуємо унікальні акції з солідним призовим фондом, організовуємо флешмоби та сімейні свята.

 

Ми мріємо стати частиною Вашої родини, подарувавши частинку свого тепла і турботи.

Ми пропонуємо свою щиру підтримку Вам в той особливий момент життя, коли у Вашому домі оселилося Щастя ..

АMMI - яскравіше і спокійніше з нами! АMMI - будемо друзями!